Stekjesdag – 9 april 2022 – Een groot succes!

14 april 2022

Wat een leuke ochtend met veel gezelligheid.

Overal liepen blije leden met hun aanwinsten die zeker een snelle start van het nieuwe tuinseizoen garanderen.

Zoals een goed Nederlander betaamt hoor ik mezelf nog zeggen… Ohh, de weersvoorspellingen vallen wel mee. Nou we hebben alles gehad hoor: onweer, hagelbuien, windstoten, dusdanig dat we aan het dakje van het marktkraampje moesten gaan hangen om te voorkomen dat deze de lucht in vloog.

Maar dat mag de pret niet drukken!

In ons clubhuis ’t Stekkie, was het mogelijk om aardbeienplantjes te bestellen, jam en honing te kopen maar ook Groei & Bloei en de Egelopvang Alphen aan den Rijn waren aanwezig om leuke- en nuttige informatie te verstrekken. Dit alles onder het genot van een lekker kopje thee of koffie geserveerd door Fabian en Kelly.

Op het pleintje voor ’t Stekkie, stond een kraam met stekgoed waarvan de voorraad als snel slonk.

Maar ook de naastgelegen kraam met BAZA kweekzakken inclusief zaden werd goed bezocht.

En de mannen van de “Desert Storm” ploeg, de vrijwilligers club die iedere dinsdagochtend op de tuin te vinden is voor het verrichten van de nodige hand- en span diensten, hadden hun eigen marktkraam verderop op het hoofdpad. Ook hier waren de nodige tuinplanten en moestuinplantjes te koop. We wensen iedereen een fantastische oogst en een mooi groeiseizoen toe!