Mailadres correspondeert niet met huidige functiehouder

06 maart 2017

Als u, als lid, een mail stuurt naar het bestuur en uw computer heeft dit email adres opgeslagen in de tijd dat iemand anders de functie had, kan het voorkomen dat deze naam blijft staan.

Door de opgeslagen geschiedenis op uw computer blijft de naam terugkomen van het oud-bestuurslid, maar de mail wordt wel degelijk doorgestuurd naar de nieuwe persoon in deze functie. Bij het neerleggen van een functie waaraan een e-mailadres gekoppeld is, wordt bijna per direct, een ander wachtwoord ingevoerd waardoor de desbetreffende persoon niet meer bij deze mail kan.

Omdat op uw computer de link nog ligt tussen het oud-bestuurslid en deze functie komt hier nog de naam van deze persoon te staan.  Dit kan geen kwaad en de mail wordt dus niet naar deze persoon verzonden.